1% dla młodych sportowców

1procentNiska

Poprawiono: środa, 28, stycznia 2015 17:00

Informacja dot. obiadów w lutym

Poprawiono: czwartek, 29, stycznia 2015 18:40

Plan lekcji II semestr

Nowy plan już dostępny

Poprawiono: wtorek, 27, stycznia 2015 18:14

Nowy plan lekcji

Od poniedziałku 2 lutego będzie obowiązywał nowy plan lekcji, inny plan niż został podany przed przerwą zimową.

Zamieszczony zostanie w Librusie oraz na stronie internetowej, najpóźniej w piątek, w godzinach popołudniowych.

Proszę o zapoznanie się z nowym rozkładem lekcji

Poprawiono: wtorek, 27, stycznia 2015 18:15

Dni otwarte

Poprawiono: sobota, 03, stycznia 2015 10:18

Informacja obiady

Poprawiono: wtorek, 06, stycznia 2015 16:11

Boże Narodzenie 2014

Poprawiono: piątek, 19, grudnia 2014 20:40

Turniej szachowy

Od listopada w bibliotece szkolnej odbywały się rozgrywki szachowe. W grudniu wyłoniono zwycięzcę. W tym roku Mistrzem szachowym został uczeń klasy

Ib Mateusz Wroński.

II miejsce zajął Piotr Krzyżanowski z kl.IIIb

III miejsce zajął Krzysztof Niewęgłowski z kl.Ic

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Poprawiono: piątek, 19, grudnia 2014 08:43

„Cud Bożego Narodzenia”

BNZ okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia biblioteka  przygotowała dla uczniów klas pierwszych konkurs „Cud Bożego Narodzenia”. Konkurs przeprowadzono w  formie pisemnej; składał się z 30. pytań.

Najlepszą znajomością historii świąt oraz związanych z nimi polskich tradycji, zwyczajów     i obrzędów wykazali się następujący uczniowie:

I miejsce   – Dominika Grzegrzółka z kl. 1C

II miejsce  – Aleksandra Piwowarczyk z kl. 1B

III miejsce – Kamil Caldarella z kl. 1B

Zwycięzcom gratulujemy!!!
Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, aby tegoroczne Święta przyniosły wiele radości, uśmiechu i miłości najbliższych.

Poprawiono: piątek, 19, grudnia 2014 08:42

III Międzygimnazjalny Warszawski Konkurs Poezji Hiszpańskojęzycznej

Zapraszamy warszawskie szkoły do uczestnictwa w kolejnej edycji Międzygimnazjalnego Warszawskiego Konkursu Poezji Hiszpańskojęzycznej zorganizowanego przez Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie.

Celem konkursu jest popularyzacja języka hiszpańskiego poprzez poezję, podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności językowych, zainteresowanie uczniów literaturą hiszpańskojęzyczną oraz kształcenie umiejętności recytatorskich i aktorskich uczniów gimnazjów.

Kartę zgłoszenia uczestników należy przesłać do dnia 16 stycznia 2015 r.

Przesłuchania planowane są na 16 lutego 2015 roku w Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi  m. K.K. Baczyńskiego przy ul. Niskiej 5 w Warszawie.

Dyrektor Gimnazjum nr 37 im. K.K. Baczyńskiego

>> karta zgłoszenia <<