O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla pokonania rutyny. Od samego początku skupiam się na tym, żeby zapewniać swoim czytelnikom wiedzę i porady, z których będą mogli skorzystać. Tworzę, bowiem lubię, ale i z tej przyczyny, że pragnę polepszać własny warsztat – dlatego jestem otwarty na wszelkiego rodzaju uwagi, i chociażby krytykę rzecz jasna popratą argumentami).
Czytaj i wymieniaj się poglądami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić kilka przyjemnych chwil, czytając na bardzo zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie otacza. Oczywiście wszyscy mamy odmienny punkt postrzegania i różne preferencje, dlatego zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się więc nad przekazaniem kilku słów od siebie, nawet jeśli okażą się one krytyczne – dzięki tego rodzaju uwagom mogę się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie czytać? Polecam przetestować na początek kilk tekstów – a kiedy się spodobają, zapraszam do dalszego odkrywania bloga. Jest on dość spory, więc mam nadzieję, że każdy będzie mógł wypatrzyć tutaj coś dla siebie!