W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie naszej szkoły przystąpili do nowego projektu w ramach programu eTwinning - "Chcę być Fit". Celem tego projektu jest rozpowszechnianie i propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród młodzieży gimnazjalnej. Współpracujemy z uczniami Gimnazjum w Krównikach.

Zadania , które wykonujemy to m.in. : Prezentacja multimedialna w języku angielskim - "Poznajmy się",  tworzenie przepisów zdrowych dań wraz ze zdjęciami, tworzenie filmików - " Moje 5 minut FIT",  wykonanie książki kucharskiej w języku angielskim - zdrowa żywność,  wykonanie kalendarza - " Aktywny i zdrowy tydzień "oraz 

przygotowanie gazetki szkolnej - " Moje miasto - przewodnik FIT ". 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku "Moje 5 minut FIT", prezentacji multimedialnej "Poznajmy się" oraz kalendarza "Aktywny i zdrowy tydzień".

 

et-1  et-2  et-3  et-4  et-5

 

 

 


 

 

 

 

EFS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony