Za udział w dwóch projektach "Local artists" i "Virtual Trip around Europe" przeprowadzone w ramach programu E-twinning otrzymaliśmy Europejskie Odznaki Jakości. Virtual Trip around Europe Uczniowie Gimnazjum biorą udział w Programie eTwinnig, współpracują ze szkołą College Jules Ferry (Francja) za pośrednictwem mediów elektronicznych. Ten projekt nazywa się "Talking about traditions" - "Porozmawiajmy o tradycjach". Uczniowie już się poznali i projekt jest kontynuowany. Koordynator projektu Olena Kovalska. Doroczna konferencja eTwinning na temat "Promowanie dialogu interkulturowego" odbyła się w Bukareszcie w Rumunii w dniach 14-16 marca 2008. Kulminacyjnym punktem tej uroczystości było wręczanie Nagród eTwinning 2008 przez Pana Jana Figel'a, członka Komisji Europejskiej odpowiedzialnego za edukację, szkolenia, kulturę i młodzież. Drugie miejsce w kategorii nauki ścisłe i matematyka kategorii przyznano: Gimnazjum 37 im. K. K. Baczyńskiego z Warszawy za projekt "Draw me the task", koordynator projektu: Ewa Piotrowska; partnerzy: Eastbourne Comprehensive School, Zjednoczone Królestwo (K Haines); Zć Karvin , Czechy (Pavel NŘmec); Holmlia School, Norwegia (Anita Stostad). Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu europejskiego 2008!

Więcej informacji na stronach:

www.etwinning.pl

oraz

www.etwinning.net

 

 


 

 

 

 

EFS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony