Podsumowanie projektu Comenius 2008-2010 - wizyta studyjna przedstawicieli 7 państw

    8- 14 maja 2010r. gościliśmy w naszym gimnazjum przedstawicieli szkół (uczniów i nauczycieli) z 7 państw europejskich: Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Madery, Włoch, Grecji i Turcji. Był to ostatni etap realizowanego przez nas projektu Comenius 2008-2010 pt. "Odpowiedzialne obywatelstwo".     Nasi goście zwiedzili m.in. Pałac w Wilanowie, Muzeum ks. Jerzego Popiełuszki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Fryderyka Chopina, Zamek Królewski, Sejm RP, Pałac Prezydencki. Wielkie wrażenie wywarł na nich balet "Chopin" w Teatrze Wielkim. Atrakcją był również szkolny piknik regionalny, przygotowany przez uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli naszego gimnazjum.     Ciekawa okazała się też wycieczka do Krakowa - Wawel i Kościół Mariacki szczególnie zapadły w pamięci po tragedii z 10 kwietnia. 

 

 


 

 

 

 

EFS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony