Jako Mistrzynie Śródmieścia nasze ,,Złote Dziewczyny" w składzie: Wiktoria Przybylska, Eliza Ćwil, Wiktoria Dąbrowska, Dominika Ziemiańczyk, Natalia Ćwil, Ola Papis, Ada Sienkiewicz, Ola Grzenia i Karolina Bielich odniosły kolejny ogromny sukces zajmując 4 miejsce w Mistrzostwach Warszawy (05.10 - 09.10.15). Mimo wielu wyrzeczeń i dużego zmęczenia dziewczyny dzielnie walczyły i nie zawiodły.W fazie eliminacyjnej pokonaliśmy Bemowo 1:0 i Ursynów 3:1. W fazie ćwierćfinałowej wygraliśmy z Targówkiem 4:1 i zremisowaliśmy z Wesołą 1:1. W fazie półfinałowej pokonaliśmy Pragę pnł. 3:0, zremisowaliśmy z Włochami 2:2 i ulegliśmy znacznie faworytowi rozgrywek z Woli 1:8.Lepszy bilans bramkowy pozwolił nam jednak wyjść z grupy z 2 miejsca.

 W fazie finałowej mimo podjętej walki musieliśmy uznać wyższość rywalek. Mecz półfinałowy jak i ten o 3 miejsce przegraliśmy. Zajeliśmy tym samym w całych Mistrzostwach Warszawy miejsce tuż za podium. Biorąc pod uwagę mały staż treningowy dziewcząt i brak doświadczenia boiskowego 4 miejsce możemy uznać za ogromny sukces. Za który należą się dziewczynom wielkie BRAWA!!! Mistrzostwo Warszawy zdobyła Wola, 2 miejsce Mokotów, 3 Bemowo

 

 

 


 

 

 

 

EFS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony