12 maja 2015 roku odbył się XII finał Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji K.K. Baczyńskiego.Jak każdego roku nasz konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 31 szkół-16 szkół podstawowych  i 15 gimnazjów. Przesłuchaliśmy blisko 80 finalistów, a poziom i pomysłowośc recytacji po raz kolejny pozytywnie  nas zaskoczył.Uroczysty finał ,już po raz dziewiąty,odbył się w Muzeum Powstania warszawskiego. Tam swoimi niezwykłymi recytacjami popisywali się laureaci.przyznano po trzy nagrody i trzy wyróżnienia w dwóch kategoriach-szkoły podstawowe i gimnazja.Jak zawsze niezwykłym wyróżnieniem dla nas jest obecność gości:uczestników Powstania Warszawskiego,śródmiejskich władz,dyrektorów szkół,nauczycieli, rodziców, dziadków a przede wszystkim naszych młodych recytatorów, którzy zmierzyli się z niełatwą poezją naszego patrona Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.Liczymy na Was w kolejnych latach nasi młodzi i trochę starsi przyjaciele!

kkb-34  kkb-73  kkb-25  kkb-60

Początek strony