"A serca- tak ich mało,

A usta- tyle ich.

My sami- tacy mali,

Krok jeszcze- przejdziem w mit."

K.K. Baczyński

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI

KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO

Już po raz dwunasty zapraszamy warszawskie szkoły do uczestnictwa w Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zorganizowanym przez Gimnazjum nr 37 im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie.

Celem konkursu jest popularyzacja poezji K.K. Baczyńskiego, krzewienie patriotyzmu lokalnego młodzieży warszawskiej, prezentacja umiejętności recytatorskich i aktorskich oraz rozwój świadomości kulturalnej uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Kartę zgłoszenia uczestników etapu finałowego należy przesłać po przeprowadzeniu etapu szkolnego do 10 kwietnia 2015r.

O dokładnym terminie przesłuchań zostaną Państwo poinformowani.

W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia, które, wraz

z regulaminem konkursu, znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły: www.gimnazjum37.waw.pl

Dyrektor Gimnazjum nr 37 im. K.K. Baczyńskiego

>> REGULAMIN <<