,, A serca- tak ich mało,
My sami- tacy mali,
Krok jeszcze- przejdziem w mit."

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO

Już po raz czternasty zapraszamy warszawskie szkoły do uczestnictwa w Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zorganizowanym przez Gimnazjum nr 37 im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie.

Kartę zgłoszenia uczestników etapu finałowego należy przesłać po przeprowadzeniu etapu szkolnego konkursu do 19 kwietnia 2017 r.

>> REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA<<

Dyrektor Gimnazjum nr 37 im. K.K. Baczyńskiego

,,A serca tak ich mało..."

17 maja w Muzeum Powstania Warszawskiego odbył się XIII finał Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji K.K.Baczyńskiego, organizowany przez naszą szkołę.

Patronat nad naszym konkursem roztoczył Burmistrz Dzielnicy Śródmieście, Mazowiecki Kurator Oświaty i Muzeum Powstania Warszawskiego, które po raz dziesiąty było

gospodarzem naszego przedsięwzięcia.Jak zawsze wzruszeń dostarczyła nam obecność naszych szczególnych gości- Kombatantów, uczestników Powstania Warszawskiego.

W tym roku w konkursie wzięło udział 31 szkół-15 gimnazjów i 16 szkół podstawowych. W finale przesłuchaliśmy 68 młodych, zdolnych recytatorów, którzy oczarowali

nas pomysłowością, zaangażowaniem i wrażliwością. Przyznano nagrody w dwóch kategoriach- szkoły podstawowe (3 nagrody i 3 wyróżnienia), gimnazja ( 4 nagrody i

6 wyróżnień). Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się;

13f-10  13f-53  13f-56  13f-68

A serca- tak ich mało,
My sami- tacy mali,
Krok jeszcze- przejdziem w mit.

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI
KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO

Już po raz trzynasty zapraszamy warszawskie szkoły do uczestnictwa w Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zorganizowanym przez Gimnazjum nr 37 im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie.

Kartę zgłoszenia uczestników etapu finałowego należy przesłać po przeprowadzeniu etapu szkolnego konkursu do 22 kwietnia 2016r.

O dokładnym terminie przesłuchań zostaną Państwo poinformowani. W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia, które, wraz z regulaminem konkursu, znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły: www.gimnazjum37.waw.pl

>> REGULAMIN, KARTA ZGŁOSZENIA <<

12 maja 2015 roku odbył się XII finał Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji K.K. Baczyńskiego.Jak każdego roku nasz konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 31 szkół-16 szkół podstawowych  i 15 gimnazjów. Przesłuchaliśmy blisko 80 finalistów, a poziom i pomysłowośc recytacji po raz kolejny pozytywnie  nas zaskoczył.Uroczysty finał ,już po raz dziewiąty,odbył się w Muzeum Powstania warszawskiego. Tam swoimi niezwykłymi recytacjami popisywali się laureaci.przyznano po trzy nagrody i trzy wyróżnienia w dwóch kategoriach-szkoły podstawowe i gimnazja.Jak zawsze niezwykłym wyróżnieniem dla nas jest obecność gości:uczestników Powstania Warszawskiego,śródmiejskich władz,dyrektorów szkół,nauczycieli, rodziców, dziadków a przede wszystkim naszych młodych recytatorów, którzy zmierzyli się z niełatwą poezją naszego patrona Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.Liczymy na Was w kolejnych latach nasi młodzi i trochę starsi przyjaciele!

kkb-34  kkb-73  kkb-25  kkb-60

"A serca- tak ich mało,

My sami- tacy mali,

Krok jeszcze- przejdziem w mit."

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI

KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO

Już po raz dwunasty zapraszamy warszawskie szkoły do uczestnictwa w Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zorganizowanym przez Gimnazjum nr 37 im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie.

Kartę zgłoszenia uczestników etapu finałowego należy przesłać po przeprowadzeniu etapu szkolnego do 10 kwietnia 2015r.

O dokładnym terminie przesłuchań zostaną Państwo poinformowani.

W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia, które, wraz

>> REGULAMIN <<

>> ZGŁOSZENIE <<

,, A serca- tak ich mało,

My sami- tacy mali,

Krok jeszcze- przejdziem w mit.’’

K.K. Baczyński

Już po raz jedenasty zapraszamy warszawskie szkoły do uczestnictwa w Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zorganizowanym przez Gimnazjum nr 37 im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie.

Kartę zgłoszenia uczestników etapu finałowego należy przesłać po przeprowadzeniu etapu szkolnego konkursu do7 kwietnia 2014r.

1. Regulamin

2. Zgłoszenie

Zapraszamy warszawskie szkoły do uczestnictwa w Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zorganizowanym przez Gimnazjum nr 37 im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie.Celem konkursu jest popularyzacja poezji K.K. Baczyńskiego, krzewienie patriotyzmu lokalnego młodzieży warszawskiej, prezentacja umiejętności recytatorskich i aktorskich oraz rozwój świadomości kulturalnej uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Kartę zgłoszenia uczestników etapu finałowego należy przesłać po przeprowadzeniu etapu szkolnego.O dokładnym terminie przesłuchań zostaną Państwo poinformowani.

lokalizator telefonu
    Jak zlokalizować telefon lub osobę dowiesz się dzięki nam. Jeśli chcesz.

locked.pl