Szanowni Państwo,

zapraszamy uczniów do udziału w konkursie multimedialnym pt. „Cudze chwalicie swego nie znacie - Muranów”.

Bardzo proszę o przekazanie wiadomości nauczycielom i uczniom

(jeśli to możliwe umieszczenie informacji o konkursie na stronie szkoły)

Termin oddania prac został przedłużony do 4.06.2018

REGULAMIN KONKURSU MULTIMEDIALNEGO

Temat konkursu: „Cudze chwalicie swego nie znacie - Muranów”

Uczestnicy konkursu:

uczniowie klas: III - VI szkoły podstawowej,
uczniowie VII i VIII oraz gimnazjum.
Technika i format prac konkursowych:

prezentacja multimedialna lub film opowiadające o warszawskim Muranowie (uczniowie mają za zadanie przygotować pokaz slajdów lub film),
długość przekazu multimedialnego nie może przekraczać 20 minut, na konkurs należy nadsyłać prace, które nie były publikowane i nagradzane w innych konkursach.
Terminy i miejsca

Prace należy dostarczyć do sekretariatu lub portierni MDK ,,Muranów” do dnia 4 czerwca 2018 roku lub wysłać mailem na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uroczyste zakończenie planowane jest na czwartek 7 czerwca 2018 roku.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane dnia 6.06.2018 r. na stronie internetowej MDK ,,Muranów” www.mdk-muranow.waw.pl
Informacja o wynikach konkursu zostanie także przesłana do szkół i laureatów.
Wymagania konkursowe

Uczestnicy konkursu są zobowiązani dostarczyć prace w określonej regulaminem formie i miejscu.
Prace powinny być podpisane /imię, nazwisko i wiek autora, klasa, imię i nazwisko opiekuna oraz szkoła.
Kryteria oceny prac konkursowych oraz nagrody

Podczas etapu szkolnego komisje szkolne wybierają maksymalnie 5 prac w każdej kategorii wiekowej.
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody i wyróżnienia.
Laureaci zostaną poinformowani przez organizatorów o zdobytych miejscach oraz terminie rozdania nagród i wyróżnień.
Komisja konkursowa oceni prace i wyłoni zwycięzców.
Uwagi i zastrzeżenia organizatora

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo nierozwiązania konkursu w planowanym pierwotnie terminie, jeśli ilość lub jakość zgłoszonych prac uniemożliwi ich rzetelną ocenę.
Uczestnik konkursu, a w przypadku uczestników niepełnoletnich ich rodzic/ prawny opiekun, wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie prac nadesłanych na konkurs, w celach promowania działalności organizatora.
Nadesłanie pracy na konkurs jest tożsame ze zgłoszeniem uczestnika do konkursu, co zostaje jednocześnie uznane za przyjęcie przez uczestnika konkursu - a w przypadku uczestnika niepełnoletniego - jego rodzica/ prawnego opiekuna, wszystkich warunków niniejszego regulaminu.
Konkurs w roku szkolnym 2017/2018 uzyskał honorowy patronat Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Koordynator konkursu: Marta Rutkowska, tel.503988893 lub tel.22 635 01 40 i tel. 22 635 82 85 MDK "Muranów"
szczegółowe informacje na stronie internetowej MDK ,,Muranów” www.mdk-muranow.waw.pl