W ostatni tygodniu przed świętami, 20 grudnia, mogliśmy obejrzeć wzruszające przedstawienie bożonarodzeniowe pt. ,,List do ludożerców”. Przygotował je nasz szkolny TEATR NIENAŻARTY przy współpracy chóru i grupy tanecznej. Spektakl prezentował postawy człowieka i jego poglądy na temat sensu świąt Bożego Narodzenia. Scena rozgrywająca się we współczesnej Warszawie wzbudziła refleksję nad tym, że komercja, prezenty, piękne dekoracje świąteczne przysłaniają to, co w tym magicznym czasie najważniejsze- miłość i szacunek do drugiego człowieka. Po tym artystycznym wydarzeniu uczniowie wraz z wychowawcami obchodzili klasowe wigilie.

Jasełka 2017_10  Jasełka 2017_20  Jasełka 2017_28  Jasełka 2017_4

 

 


 

 

 

 

EFS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony