W dniach 26-28 lutego w Pałacu Kultury i Nauki  odbędzie się XXIII Salon Edukacyjny "Perspektywy 2015". Zapraszamy szczególnie uczniów klas trzecich. Podobnie jak w roku poprzednim obok Sali Rudniewa w godzinach od 10.00 do 15.00 doradcy zawodowi  będą służyli pomocą w wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.  W tym roku uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w konkursie i wybierać najatrakcyjniejsze stanowisko wystawiennicze. Każdy uczeń gimnazjum będzie mógł otrzymać bilet 

nominacyjny i włożyć do specjalnego pudełka przygotowanego  na stanowisku szkoły ponadgimnazjalnej- tej szkoły, której stanowisko  w ocenie gimnazjalisty jest najciekawsze i najlepiej przygotowane. 

 

 


 

 

 

 

EFS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony