Szanowni Rodzice i Uczniowie!

W 2011 roku zaadoptowaliśmy ośmioletnią Winnie, która dziś jest już nastolatką, kontynuującą edukację dzięki naszemu wsparciu. Podczas loterii fantowej na wrześniowym Pikniku Rodzinnym udało nam się wspólnie zebrać główną część rocznej wpłaty, która wynosi 600 złotych. Ta kwota umożliwia rozwój afrykańskiej dziewczynki, który chcemy wspierać jak najdłużej. Przed nami przygotowanie świątecznej kartki dla Winnie, a potem kolejne zbiórki, kiermasze, loterie, by móc pomagać. Liczymy, że będziecie Państwo z nami dla Winnie!

adopcja3

Dnia 27.09.2011 roku z rąk pana Roberta Nogi założyciela "Fundacji Dzieci Afryki" odebraliśmy dokumenty dotyczące "ADOPCJI SERCA". Zaadoptowana przez nas ośmioletnia dziewczynka ma na imię WINNIE. Jesteśmy dumni, że udało się nam zebrać założoną sumę pieniędzy i pomóc afrykańskiemu dziecku. W ciągu następnych lat zamierzamy kontynuować naszą pomoc Winnie dzięki wsparciu dzieci rodziców i nauczycieli. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

adopcja1

adopcja2

TO JUŻ  TRZECI ROK  „ADOPCJI SERCA”  2013/2014

Drodzy rodzice, nauczyciele, uczniowie.

Podczas zeszłorocznych dni promocji szkoły uczniowie zorganizowali sprzedaż własnoręcznie zrobionych ciast. Dzięki ich sprzedaży udało nam się zebrać sumę 500 złotych niezbędną do przedłużenia Adopcji Serca na kolejny rok. Dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców nasza podopieczna Akap Make Winnie może uczyć się i żyć w godnych warunkach w Oratorium św. Michała Archanioła w Nguelemendouka - Kamerun. http://www.dzieciafryki.com/adopcja-serca.html

adopcja2013

KOLEJNY ROK ADOPCJI 2012/2013

W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy udział w akcji „Adopcja Serca”, realizowanej przez „Fundację Dzieci Afryki”. Cieszymy się, że możemy pomóc naszej podopiecznej Winnie. Dzięki  Państwa pomocy zmieniamy jej życie na lepsze.

To tylko 500 zł,  które zmienia ludzkie życie.

adopcja_a

W dzisiejszym świecie, w którym rządzi pieniądz,  tak rzadko pochylamy się nad ludzkim losem i często zapominamy o tych którzy czegoś potrzebują. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza szkoła, dzieci i rodzice, łączą się we wspólnym celu. Dlatego tak bardzo cieszą życzenia od Winnie i podziękowania z misji.

adpocja_b