Wykonujemy profesjonalne mycie dachów Warszawa z wykorzystaniem spalinowych myjek gorącowodnych

2019-10-08

Firma Altura w swojej szerokiej ofercie posiada mycie dachów myjką ciśnieniową wodną. Mycie bezciśnieniowe jest szansą, posiadania czystego dachu za kwotę połowę niższą niż koszt czyszczenia tradycyjnego. Ciśnieniowe mycie dachu, ma tę cenną właściwość, że umożliwia wyczyszczenie wszystkich trudno dostępnych zakamarków, więc można tu mówić o dużej skuteczności. Wykonujemy profesjonalne mycie dachów Warszawa z wykorzystaniem spalinowych myjek gorącowodnych. Mycie bezciśnieniowe może być zastosowane w przypadku, gdy podstawowym zabrudzeniem dachu najbardziej rzucającym się w oczy jest zielony glon i mech. Oferujemy mycie ciśnieniowe dachów, elewacji, kostki brukowej, podjazdów. Mycie ciśnieniowe pojazdów, przyczep, maszyn. Oferujemy malowanie dachów agregatem hydrodynamicznym i metodą tradycyjną. Chociaż główną działalnością firmy Kupexim jest mycie dachów zajmujemy się także profesjonalną i kompleksową renowacją dachów. Impregnacja dachu nie jest oczywiście zabiegiem niezbędnym, jednak biorąc pod uwagę jej zalety, impregnacja niektórych typów dachów zawse jest wskazana. Podstawową metodą czyszczenia dachu metodą tradycyjną jest mycie wysokociśnieniowe. Nasza usługa mycia dachów w Wejherowie pozwala odzyskać piękny wygląd dachówki jednocześnie zabezpieczając ją na długie lata. Mycie dachu może być problemowe, ponieważ dotyczy prac na wysokościach, a te jak wiadomo mogą być niebezpieczne. Oferujemy usługę kompleksowego mycia dachów w Wejherowie. Bezciśnieniowe mycie trwa zaledwie od jednej do dwóch godzin. Doskonałą jakość naszego mycia i odgrzybiania dachów docenili klienci indywidualni, firmy, a także instytucje. Mycie dachów Poznań odbywa się przy pomocy wypróbowanych i niezawodnych środków chemicznych. Świadczymy usługi polegające na myciu ciśnieniowym dachów, elewacji, kostki brukowej, podjazdów, przywracaniu drożności rynien, renowacji dachów i malowaniu dachów. Jak prawidłowo pomalować dachówkę betonową i ceramiczna , malowanie dachów i dachówki mont-lup. Mycie dachów Poznań jest wykonywane także metodą tradycyjną-alpinistyczną. 90% wszystkich zabrudzeń dachów i elewacji stanowią zanieczyszczenia pochodzące z atmosfery i otoczenia (drzewa, krzewy, pola). Naszą wizytówką są efekty naszej pracy, dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się ze zdjęciami i filmami z realizacji wybranych zleceń takich jak mycie dachów w sekcjach zdjęcia oraz filmy. Alternatywą dla impregnacji dachów w zakresie ochrony przed rozwojem mchów i glonów jest naniesienie środka chemicznego spowalniającego ich rozwój.