Wskazania: Do codziennej pielęgnacji krem do stóp dla diabetyków suchych z tendencją do rogowacenia naskórka

2019-10-02

Wskazania: Do pielęgnacji stóp suchych z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Specjalistyczny preparat przeznaczony do pielęgnacji dłoni, stóp i ciała. Czytaj także: Krem matujący - jaki wybrać? Gehwol GRÜN balsam odświeżający do pocących się stóp 500ml. Krem posiada szerokie spectrum działania w tym na pocenie się stóp i niweluje nieprzyjemny zapach. Wskazania: Do codziennej pielęgnacji krem do stóp dla diabetyków suchych z tendencją do rogowacenia naskórka. Krem z mocznikiem – nie brzmi apetycznie. W ten sposób krem z mocznikiem zapewnia też skórze odpowiednią elastyczność i sprężystość, zmiękcza ją i zwiększa przepuszczalność, ułatwiając wnikanie w jej głąb innych substancji. Wraz z wiekiem zawartość mocznika w MNF drastycznie maleje, stąd potrzeba wspomagania skóry poprzez krem z mocznikiem i inne podobne preparaty. Dzięki tym właściwościom krem z mocznikiem absorbuje wodę i zatrzymuje jej cząsteczki w warstwie rogowej naskórka, utrzymując tym samym odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Nieco słabszy krem z mocznikiem 40 procentowy również ma działanie złuszczające, może być stosowany do peelingu twarzy i ciała przez osoby ze skórą bardzo suchą. Krem aplikować 1-2 razy dziennie na stopy przez dowolny okres czasu. Krem z mocznikiem 30 procent stosowany jest głownie do pielęgnacji skóry z tendencją do rogowacenia. Krem z mocznikiem w potocznym rozumieniu budzi jednoznaczne skojarzenia związane z czynnościami fizjologicznymi. Pilnik do stóp GOTIE wyposażony jest w dwie niezależne, obrotowe głowice, Wymienne, łatwe w demontażu rolki o różnej grubości mikroziaren pozwalają na dopasowanie siły ścierania do aktualnych potrzeb. Krem z mocznikiem działa też na skórę złuszczająco. Balsam odświeżający przeznaczony do pielęgnacji stóp ze skłonnością do pocenia się. Krem jest doskonale tolerowany przez najbardziej wrażliwą skórę. Wskazania: Do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp z grzybicą. Wiele osób do sięgnięcia po krem z mocznikiem zniechęca nazwa – mocno niefortunna. PODOFLEX® Krem do stóp w piance na zrogowacenia Skoncentrowany preparat w formie lekkiej pianki. Dzięki zawartości 15% mocznika krem zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka. Krem lub balsam z mocznikiem 10-procentowym ma działanie antybakteryjne, może więc być stosowany jako swoisty tonik do twarzy. Wskazania: Do codziennej pielęgnacji stóp jako profilaktyka przeciwgrzybicza. Zobacz: Krem na przebarwienia - jaki krem rozjaśniający wybrać? Produkt polecany dla diabetyków oraz kobiet w ciąży. Krem dzięki swojej konsystencji idealnie się wchłania pozostawiając stopy delikatne i gładkie.