W katalogach technicznych producentów często są podawane poziomy hałasu emitowanego przez agregaty wody lodowej w oparciu o kilka różnych metod pomiarowych

2019-10-08

Posiada w ofercie agregaty chłodnicze, sprężarki, chłodnice, automatykę i armaturę chłodniczą oraz wiele innych. Jednocześnie na projekt instalacji wody lodowej składa się więcej armatury niż w przypadku systemów klimatyzacji freonowej. Agregaty wody lodowej, klimatyzatory, centrale wentylacyjne i niezbędny osprzęt to trzon naszej floty, dedykowanej zadaniom w przemyśle. W katalogach technicznych producentów często są podawane poziomy hałasu emitowanego przez agregaty wody lodowej w oparciu o kilka różnych metod pomiarowych. Naszym Klientom oferujemy kompleksową usługę montażu instalacji wody lodowej w dowolnym obiekcie przemysłowym lub komercyjnym. Agregaty wykorzystujące ciepło odpadowe lub gaz ziemny do produkcji chłodu. Montaż instalacjiJak w przypadku każdej instalacji, montaż instalacji wody lodowej wymaga nie tylko odpowiednich narzędzi, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia. Naszą specjalnością są instalacje wody lodowej, klimatyzacji, wentylacji oraz zasilania. Przełomowe agregaty wody lodowej AquaForce® firmy Carrier z czynnikiem chłodniczym PUREtec™ zostaną wykorzystane na potrzeby projektu ciepłowniczego w Szwajcarii. Wnętrze pompy oraz zasadę działania przedstawiają. Projektując instalację klimatyzacji wody lodowej oraz urządzenie produkujące chłód, trzeba wziąć pod uwagę okoliczność, czy agregat będzie pracować również w nocy. Do naprawy agregatów wody lodowej wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne producentów. W zależności od wybranej marki i modelu agregaty wody lodowej mogą wytwarzać wodę lub też mieszaninę wody z glikolem o określonych wcześniej parametrach. Szkolenia skierowane są do osób związanych z produkcją, montażem, eksploatacją i serwisem agregatów wody lodowej. Agregaty do schładzania wody mają zastosowanie w instalacjach pośrednich chłodzenia powietrza w klimatyzacji oraz chłodzenia na cele technologiczne. Agregaty wody lodowej stanowią popularną alternatywę dla systemów klimatyzacji freonowej wykorzystywanych w przemyśle. Podstawową grupę agregatów ziębiących tworzą agregaty do chłodzenia cieczy. Posiada w ofercie klimatyzatory i agregaty wody lodowej. Optymalna temperatura dla nominalnej wydajności wody serwisowej to 150C. Serwis i naprawy agregatów wody lodowejGwarantem prawidłowego funkcjonowania instalacji wody lodowej jest sprawny wymiennik ciepła. Oferuje także nawilżacze, osuszacze, kurtyny powietrzne i agregaty wody lodowej oraz urządzenia chłodnicze. Projekt instalacjiInstalacja wody lodowej, a więc instalacja chłodnicza zasilana wodnym roztworem chłodzącym stanowi system identyczny w swojej budowie do systemów ogrzewania.