Rozdzielacze umożliwiają połączenie w jeden system poszczególnych obwodów i stref instalacyjnych oraz różnych grzejników

2019-10-08

Takie rozdzielacze CO są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą lub nie mogą zrezygnować ze zwykłych grzejników. Każdy oferowany tutaj rozdzielacz do ogrzewania podłogowego jest łatwy w montażu, pozwoli zaoszczędzić energię, gwarantuje przy tym idealny rozkład temperatury oraz cichą, niezauważalną pracę. Rozdzielacze https://koszykhydraulika.pl/rozdzielacze,c133,pl.html umożliwiają połączenie w jeden system poszczególnych obwodów i stref instalacyjnych oraz różnych grzejników. Rozdzielacze w postaci monobloku dostępne są w dwóch grupach. Rozdzielacze umieszcza się w szafkach podtynkowych, ważne jest więc również, aby dobrze zaplanować ich położenie. Do najczęściej wybieranych modeli należą suwakowe rozdzielacze hydrauliczne, które w zależności od wybranego modelu mogą mięć różne kombinacje ilości dróg oraz liczby możliwych położeń suwaka. Rozdzielacze hydrauliczne są to elementy budowy układów pomp, które wykorzystuje się w różnych gałęziach przemysłu. Oferowane są też rozdzielacze grzejnikowe z zaworami regulacyjnymi z nastawą wstępną umożliwiającą korektę hydrauliki poszczególnych pętli. W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej klasy rozdzielacze do zastosowania zarówno w małych, jak i dużych instalacjach. Żeby ten proces przebiegał prawidłowo, rozdzielacze powinny się znajdować 40-50 cm nad poziomem podłogi. Poprawne ułożenie rur ogrzewania podłogowego i odpowiednie wykonanie wylewki - to tylko niektóre elementy, na które musisz zwrócić uwagę podczas montażu podłogówki. Oprócz podkładów cementowych do ogrzewania podłogowego nadają się też anhydrytowe, które można stosować jedynie w pomieszczeniach suchych. Wszystkie rozdzielacze CO powinny być wyposażone w zawory odcinające, regulacyjno-pomiarowe, zawory kulkowe i odpowietrzające oraz spustowo-napełniające. Rozdzielacz do centralnego ogrzewania jak również do ogrzewania podłogowego. Zapewniamy bardzo szeroki wybór, a wszystkie rozdzielacze do podłogówki oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. Jak wybrać rozdzielacze do ogrzewania podłogowego? Prawidłowa instalacja zapewnia efektywność, funkcjonalność i oszczędność ogrzewania podłogowego. Rozdzielacz ośmiosekcyjny do centralnego ogrzewania, również do ogrzewania podłogowego. Dla systemów centralnego ogrzewania łączących w sobie ogrzewanie grzejnikowe i płaszczyznowe – czyli dwa układy o różnych temperaturach zasilania i powrotu – oferowane są różne rozwiązania,. Rozdzielacze instaluje się zawsze w parach – zasilający i powrotny. Pomoże w tym starannie wykonany projekt ogrzewania podłogowego.