Nasze globtroter Lublin wyposażone są w wewnętrzne pasy które zapobiegają przesuwaniu się ubrań dzięki czemu dojadą do celu niepogniecione

2019-10-08

Dlatego znajdziesz u nas walizki podróżne, walizki na kółkach oraz torby podróżne w korzystnych cenach. Pl to wiodący polski sklep on-line oferujący walizki podróżne, torby podróżne, akcesoria podróżne, plecaki podróżne, miejskie i biznesowe, torby na laptopa, teczki, torby miejskie, listonoszki. Wybór odpowiedniej walizki podróżnej dla siebie to nie lada wyzwanie. Nasze globtroter Lublin wyposażone są w wewnętrzne pasy które zapobiegają przesuwaniu się ubrań dzięki czemu dojadą do celu niepogniecione. To szeroki wybór małych walizek kabinowych, a także modeli w większych rozmiarach – walizki średnie i duże, które sprawdzą się między innymi jako bagaż rejestrowany. Wnętrze walizki ma w wyposażeniu taśmy do trzymania bagażu, osobne komory na suwak i wiele dodatkowych przegródek. Oferujemy modele do noszenia na ramieniu i modele na kółkach, modele o różnych wymiarach: kabinowych i walizki ubraniowe o dużych rozmiarach. Nasze małe walizki kabinowe występują zarówno w eleganckim i stonowanym stylu, jak i w jaskrawych kolorach i modnych wzorach. Znajdziesz u nas walizki kabinowe nadające się do wszystkich linii lotniczych. To dlatego trzeba kupować walizki wyłącznie w sprawdzonych sklepach, zamiast decydować się na przypadkowy zakup. Aktówki, nesesery, paski, portfele, biwuary, oraz walizki - wszystkie te przedmioty znajdziesz w naszej nieustannie rozszerzanej ofercie. Podczas gdy walizki i torebki stanowią wizytówkę sklepu, za wisienkę na torcie można uznać galanterię skórzaną Puccini. Walizki na kółkach, małe walizki kabinowe czy średnie i duże walizki to nieodłączne elementy każdej podróży. Walizki muszą chronić bagaż przed zniszczeniem. Walizki na kółkach możliwe do nabycia w naszym sklepie posiadają także jedną szalenie istotną cechę. Czarny, niebieski czy szaro-czarny, pomarańczowy, granatowo-niebieski) pozwoli na dobór walizki do własnych preferencji. W każdej z tych sytuacji niezawodne okażą się walizki kabinowe – wytrzymałe, z dobrej jakości materiałów, z wygodnymi kółkami. Walizki mogą przechodzić trudne chwile podczas tranzytu. Na zagraniczne wojaże bądź na rozgrzewkę do rodzimych term oferujemy torby i walizki podróżne w różnych wielkościach. W chwili obecnej posiadamy w swoim asortymencie walizki duże, średnie oraz małe. Jeśli szukasz lekkiej walizki na szybki weekendowy wypad, to ten wdzięczny maluch spełni Twoje oczekiwania. Jeśli z kolei jeździmy rzadko, możemy postawić na torby Wittchen lub walizki podróżne w małym lub średnim formacie. Tajwański producent twierdzi, że jego walizki “są zaprojektowane pod kątem najbardziej wymagającego użytkownika, a na świecie słyną ze swojej wytrzymałości”.