Balustrady szklane łódzkie tego typu zapewniają sztywność i bezpieczeństwo

2019-10-08

Balustrady szklane zewnętrzne sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w nowoczesnych lokalach komercyjnych. Produkujemy różnego typu balustrady ze stali nierdzewnej a więc: balustrady schodowe, balustrady balkonowe i tarasowe oraz balustrady z wypełnieniem szklanym. Szklane balustrady to estetyczne i eleganckie rozwiązanie. Balustrady szklane łódzkie http://inoxbal.pl/projects-archive/ze-szklem/ tego typu zapewniają sztywność i bezpieczeństwo. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się podłogi szklane oraz zadaszenia ze szkła, które doskonale sprawdzą się w Państwa domu lub firmie. Balustrady ze szkła wewnętrzne są stosowane zarówno w przestrzeni domowej, jak i w hallach przestrzeni biurowych i komercyjnych. Wykonujemy balustrady ze szkła, które spełniają polskie normy trwałości i bezpieczeństwa dla obiektów użyteczności publicznej. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo eleganckie i bardzo solidne szklane balustrady całoszklane wykonywane na indywidualne zamówienie. Oferujemy naszym klientom szklane balustrady zewnętrzne, które nie tylko stanowią trwałą i bezpieczną ochronę dla schodów i balkonów, ale także zwiększają atrakcyjność wizualną całego budynku. Oczywiście w niektórych przypadkach nadal montuje się klasyczne balustrady szklane składające się ze słupków stalowych i cieńszego szkła stanowiącego ich wypełnienie. Piaskowanie, a balustrady ze szkła laminowanego mogą dodatkowo zawierać zalaminowaną dowolną grafikę. Szklane balustrady nadają budynkom nowoczesny i lekki wygląd, dlatego cieszą się dużym powodzeniem wśród architektów. W ofercie Baumax znajdą Państwo najwyższej jakości balustrady balkonowe wykonane z solidnego i efektownego szkła hartowanego. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo zamówić balustrady szklane i balustrady ze stali nierdzewnej. Nowoczesne balustrady szklane w przeważającej większości wykonywane są jako konstrukcje samonośne, tzn samo szkło jest elementem konstrukcyjnym. Balustrady szklane balkonowe to gwarancja bezpiecznego, funkcjonalnego i reprezentacyjnego balkonu czy tarasu. Projektujemy, wykonujemy i montujemy drzwi szklane oraz elementy wyposażenia wnętrz wykonane ze szkła. Konstrukcje szklane wykonujemy w Poznaniu na wymiar, przy czym na każdym etapie prac ściśle odnosimy się do wymagań określonych w indywidualnym zamówieniu klienta. Oferujemy Państwu nowoczesne, wysokiej jakości balustrady szklane, stosowane zarówno wnętrz jak i na balkony czy tarasy. Firma GlassMet zajmuje się produkcją oraz montażem balustrady ze stali nierdzewnej jak i balustrad nierdzewnych z wypełnieniem szkłem.